RENK SEÇENEKLERİ

renk_secenekleri

IQ COLORS (ÖZEL RENK SEÇENEKLERİ)

Yeni mimari sistemlerde pencereler, kapılar, cephe sistemleri, güneş kırıcılar, korkuluklar ve benzeri iç ve dış mekan ürünlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş Class 1 ve Class 2 olmak üzere farklı dayanım ve efektlere sahip bu renkler siz kullanıcılarımızın beğenisine sunulmuştur. Renklerimiz AAMA, Qualicoat ve GSB gibi uluslararası standartlara sahiptir. Class 1 ürünler güvenlik bilgi (MSDS) ve teknik bilgi (TDS) dosyalarında belirtilen boya kalınlığı, fırınlama koşulları ve yüzey temizleme işlemlerine göre boyama işlemi yapıldıgı taktirde Türkiye ve çevresindeki iklim ve atmosfer şartlarına 10 yıl, Class 2 ürünler ise 25 yıl dayanabilmektedir. Her türlü ihtiyaçlara cevap veren renklerimizi uzun yıllar sağlıkla, doğallıkla kullanabilirsiniz.

ÖNEMLI NOT: Aluminyum yüzeyinin alaşımı, farklı et kalınlıkları, farklı uygulama ve uygulama koşulları, katalog renkleri ile uygulama renkleri arasında farklılıklar oluşturabilir. Bu sebeple bu renk kartelasının hukuki bağlayıcılığı yoktur. Boyama uygulamalarında profillerin her iki uç kısmından minimum 2,5 cm’lik bölümlerine uygulama yapılamamaktadır.

 

IQ Colors Renk Kartelamız İçin Tıklayınız

IQ EFFECTS (ELOKSAL VE AHŞAP RENK SEÇENEKLERİ)

AHŞAP DESENLER

Yeni mimari sistemlerde pencereler, kapılar, cephe sistemleri, güneş kırıcılar, korkuluklar ve benzeri iç ve dış mekan ürünlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş renklerimiz AAMA, Qualicoat ve GSB gibi uluslararası standartlara sahiptir. Çeşitli ahşap desen seçenekleri ile her türlü ihtiyaçlara cevap veren renklerimizi uzun yıllar sağlıkla, doğallıkla kullanabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Alüminyum yüzeyinin alaşımı, farklı et kalınlıkları, farklı uygulama ve uygulama koşulları, katalog renkleri ile uygulama renkleri arasında farklılıklar oluşturabilir. Bu sebeple bu renk kartelasının hukuki bağlayıcılığı yoktur. Ahşap desen uygulamalarında profillerin her iki uç kısmından minimum 3,5 cm’lik bölümlerine uygulama yapılamamaktadır.

 

ELOKSAL RENKLER

Eloksal; Saf alüminyum metalin yüzeyinde bulunan ve dış etkilere karşı fazla dayanıklı olmayan 1-2 mikronluk oksit tabakası yerine, elektro-kimyasal yöntem ile 10-25 mikron suni oksit tabakası oluşturarak alüminyuma dekoratif bir görünüm verilmesinin yanısıra dayanıklılığın ve korozyona karşı direncin artmasını sağlayan yüzey kaplama şeklidir.
Eloksal ürünlerimizin, ürün kullanım ömrü, UV dayanımı, renk solmazlığı gibi özellikleri, Avrupa QUALANOD Spesifikasyonu ve TSE güvencesi altındadır.

ÖNEMLİ NOT: Alüminyum yüzeyinin alaşımı, farklı et kalınlıkları, farklı uygulama ve uygulama koşulları, katalog renkleri ile uygulama renkleri arasında farklılıklar oluşturabilir. Bu sebeple bu renk kartelasının hukuki bağlayıcılığı yoktur. Eloksal uygulamalarında profillerin her iki uç kısmından minimum 2,5 cm’lik bölümlerine uygulama yapılamamaktadır. Eloksal renklerimiz için standart uygulama kalınlığı 10-12 mikron olup, fiyat listelerimiz bu kalınlıklar için geçerlidir. Daha farklı kalınlık talepleri için özel fiyat alınması gerekmektedir.

 

IQ Effects Renk Kartelamız İçin Tıklayınız

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

RAL RENK SEÇENEKLERİ ;

IQ Alüminyum Systems - IQ Alüminyum Sistemleri - BKS Katlanır Cam Balkon Sistemleri - BKS Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemleri - BKS Askılı Vitrin Sistemleri - Winsa PVC Doğrama Sistemleri - Winsa PVC Pencere Sistemleri - Winsa PVC Kapı Sistemleri - Winsa PVC Panjur Sistemleri - IQ Alüminyum Sistemleri İstanbul - Alüminyum Doğrama Bağcılar - Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama - Alüminyum Katlanır Kapı Sistemleri - Alüminyum Kapı Bağcılar - iDoor Fotoselli Kapı Sistemleri - Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri - Kış Bahçesi Sistemleri - Alümiyum Kompozit Panel - Alüminyum Apartman Kapısı - Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri - Vival Plus Katlanır Kapı Sistemleri - Vival Katlanır Kepenk Sistemleri - Hareketli Giyotin Küpeşte Sistemleri - Hebeschiebe Sürme Sistemleri - Comfort Slide Sürme Sistemleri - Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri - Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri - Silikon Giydirme Cephe Sistemleri - winsa.com.tr - cuhadaroglu.com - iqaluminyum.com - bkscambalkon.com - globalcon.com.tr - iqaluminyumsystems.com - iqaluminyumsistemleri.com - winsaalyap.com - Alyap Metal-YouTube - IQ Alüminyum-YouTube -