Hakkımızda

Alyap Metal, 1998 yılında Atlas Metal Cam Doğrama İnşaat Yapı Malzemeleri San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyete başlamış, ancak daha sonra Atlas Metal Yapı Malzemeleri ve İnşaat Sektöründe, Alyap Metal ise, Silikon Giydirme Cephe, Alüminyum Doğrama ve Cam Balkon Sistemleri sektöründe faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

Alyap Metal İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Atlas Metal olarak faaliyetlerine başladığı tarih olan 1998 yılından itibaren, kaliteli hammaddeyi kaliteli hizmet ile sentezleyerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı gaye edinmiştir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacı ile yüksek kaliteyi aynı zamanda en ekonomik fiyatlarla buluşturan Alyap Metal, kuruluşunun 13. yılında yeni bir yapılanmaya giderek İnşaat ve Yapı Malzemelerini faaliyet alanlarından çıkarmış ve bu sayede tüm enerji ve bilgi birikimini asıl ve tek işi olan alüminyum doğrama sistemlerine harcayarak müşteri memnuniyetini önemli bir ölçüde yükseltmiştir. Bu amaçla 2012 yılı itibarı ile yeni bir yapılanmaya gidilerek, şirket vizyonu ve misyonu itibarı ile yenilenmiştir.

Sürekli değişen ve gelişen Pazar şartlarında, tüketicinin de talepleri göz önünde bulundurulduğunda, üretimde kullanılan hammaddenin kaliteli olması yetmiyordu. Bu amaçla kalite ve kalitenin devamı için yoğun emek harcama girişiminde ısrarcı olduk. Hiç şüphesiz ki bunda deneyimli teknik personelimizin, üretimin en başından en sonuna kadar aşama aşama, kontrol ve takibinin de büyük katkısı oldu. Gelinen bu noktada firmamız belki “El emeği, göz nuru” deyiminin tam manasıyla yerini bulduğu ürün ve hizmetler ortaya koydu. Temsilcilik ve üretici bayilik yaptığı markaların sayısını hızla arttıran Alyap Metal, IQ ALÜMİNİUM SYSTEMS Ve WİNSA “Üretici Bayii”, BKS Katlanır Cam Sistemleri’nin “İstanbul Avrupa Yakası Temsilcisi ve Üretici Bayii”, iDoor Otomatik Kapı Sistemleri’nin “Üretici Bayii” olmuştur.

Sizler de kaliteyi sadece satın alırken değil, hizmet ve satış sonrasında da yaşamak istiyorsanız doğru adres “Alyap Metal”

IQ Alüminyum Systems - IQ Alüminyum Sistemleri - BKS Katlanır Cam Balkon Sistemleri - BKS Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemleri - BKS Askılı Vitrin Sistemleri - Winsa PVC Doğrama Sistemleri - Winsa PVC Pencere Sistemleri - Winsa PVC Kapı Sistemleri - Winsa PVC Panjur Sistemleri - IQ Alüminyum Sistemleri İstanbul - Alüminyum Doğrama Bağcılar - Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama - Alüminyum Katlanır Kapı Sistemleri - Alüminyum Kapı Bağcılar - iDoor Fotoselli Kapı Sistemleri - Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri - Kış Bahçesi Sistemleri - Alümiyum Kompozit Panel - Alüminyum Apartman Kapısı - Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri - Vival Plus Katlanır Kapı Sistemleri - Vival Katlanır Kepenk Sistemleri - Hareketli Giyotin Küpeşte Sistemleri - Hebeschiebe Sürme Sistemleri - Comfort Slide Sürme Sistemleri - Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri - Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri - Silikon Giydirme Cephe Sistemleri - winsa.com.tr - cuhadaroglu.com - iqaluminyum.com - bkscambalkon.com - globalcon.com.tr - iqaluminyumsystems.com - iqaluminyumsistemleri.com - winsaalyap.com - Alyap Metal-YouTube - IQ Alüminyum-YouTube -